Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Bygdø Monolitten Idrettslag BMIL Foppall Gutter 9 (født 2010)
Bygdø Monolitten Idrettslag Jenter 7 (født 2012)
Bærum SK Blommenholm Grønn Gutter 7 (født 2012)
Bærum SK 3Blommenholm Blå Gutter 7 (født 2012)
Bærum SK Blommenholm Gul Gutter 7 (født 2012)
Bærum SK 2Bærum Gul Jenter 7 (født 2012)
Bærum SK 1 Bærum Svart Jenter 7 (født 2012)
Bærum SK 1 Bærum hvit Jenter 7 (født 2012)
Bærum SK Jenter 11 (født 2008)
Bærum SK Jenter 11 (født 2008)
Bærum SK Jenter 11 (født 2008)
Bærum SK Rød Jenter 12 (født 2007)
Bærum SK Blå Jenter 12 (født 2007)
Bærum SK Grønn Jenter 12 (født 2007)
Fjellhamar Gutter 6 (født 2013)
Fjellhamar Gutter 6 (født 2013)
Fjellhamar Gutter 6 (født 2013)
Fjellhamar Gutter 6 (født 2013)
Fjellhamar Gutter 8 (født 2011)
Fjellhamar Gutter 8 (født 2011)
Fjellhamar Gutter 9 (født 2010)
Fjellhamar Gutter 9 (født 2010)
Fjellhamar Gutter 10 (født 2009)
Fjellhamar Gutter 10 (født 2009)
Fjellhamar Gutter 11 (født 2008)
Fjellhamar Gutter 11 (født 2008)
Fjellhamar Gutter 11 (født 2008)
Fjellhamar Jenter 8 (født 2011)
Fjellhamar Jenter 8 (født 2011)
Fjellhamar Jenter 8 (født 2011)
Fjellhamar Jenter 8 (født 2011)
Fjellhamar Jenter 10 (født 2009)
Fjellhamar Jenter 12 (født 2007)
Fjellhamar Jenter 12 (født 2007)
Fossum IF Gutter 9 (født 2010)
Fossum IF Gutter 9 (født 2010)
Fossum IF Gutter 9 (født 2010)
Fossum IF Gutter 9 (født 2010)
Grüner Fotball IL Rodeløkka Rovers Gutter 7 (født 2012)
Grüner Fotball IL 2Tigre Gutter 8 (født 2011)
Grüner Fotball IL 1Løver Gutter 8 (født 2011)
Grüner Fotball IL Jenter 7 (født 2012)
Grüner Fotball IL Løkkajentene Jenter 12 (født 2007)
Gøy-Nor SK Gutter 6 (født 2013)
Gøy-Nor SK Gutter 6 (født 2013)
Gøy-Nor SK Gutter 7 (født 2012)
Gøy-Nor SK Gutter 7 (født 2012)
Harestua IL Gutter 7 (født 2012)
Harestua IL Gutter 9 (født 2010)
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011)
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011)
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011)
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011)
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011)
Hasle-Løren IL Super Hai Jenter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Super Delfin Jenter 7 (født 2012)
Hasle-Løren IL Super Hval Jenter 7 (født 2012)
Haslum IL Haslum Villa Gutter 8 (født 2011)
Haslum IL Haslum City Gutter 8 (født 2011)
Haslum IL 3Haslum Reds Gutter 11 (født 2008)
Haslum IL 5Haslum City Gutter 11 (født 2008)
Haslum IL 2Haslum Spurs Gutter 11 (født 2008)
Haslum IL 1Haslum Gunners Gutter 11 (født 2008)
Haslum IL 4Haslum United Gutter 11 (født 2008)
Holmlia SK Gutter 8 (født 2011)
Holmlia SK Gutter 8 (født 2011)
Holmlia SK Gutter 8 (født 2011)
Holmlia SK Gutter 8 (født 2011)
Huk FK Gutter 6 (født 2013)
Huk FK Gutter 6 (født 2013)
Huk FK Gutter 6 (født 2013)
Huk FK Gutter 8 (født 2011)
Huk FK Gutter 8 (født 2011)
Huk FK Gutter 10 (født 2009)
Huk FK Gutter 10 (født 2009)
Huk FK Gutter 10 (født 2009)
Huk FK Gutter 10 (født 2009)
Huk FK Jenter 6 (født 2013)
Høvik IF Løve Gutter 8 (født 2011)
Høvik IF Tiger Gutter 8 (født 2011)
Høvik IF Sebra Gutter 8 (født 2011)
Høvik IF Jenter 9 (født 2010)
Høvik IF Jenter 9 (født 2010)
Høvik IF Jenter 9 (født 2010)
Høvik IF Jenter 11 (født 2008)
Høvik IF Jenter 11 (født 2008)
Høvik IF Jenter 11 (født 2008)
Høvik IF Jenter 11 (født 2008)
Høvik IF Hærverk Jenter 12 (født 2007)
Høvik IF Kunstverk Jenter 12 (født 2007)
Høybråten og Stovner IL Blå Gutter 7 (født 2012)
Høybråten og Stovner IL Sort Gutter 7 (født 2012)
Høybråten og Stovner IL Rød Gutter 7 (født 2012)
Høybråten og Stovner IL Gutter 8 (født 2011)
Høybråten og Stovner IL Gutter 8 (født 2011)
Høybråten og Stovner IL Gutter 8 (født 2011)
Høybråten og Stovner IL Gutter 8 (født 2011)
Høybråten og Stovner IL Gutter 9 (født 2010)
Høybråten og Stovner IL Gutter 9 (født 2010)
Høybråten og Stovner IL Gutter 9 (født 2010)
Høybråten og Stovner IL Gutter 9 (født 2010)
Høybråten og Stovner IL Gutter 9 (født 2010)
Høybråten og Stovner IL Gutter 9 (født 2010)
Jardar, IL Scorpions Gutter 8 (født 2011)
Jardar, IL Snakes Gutter 8 (født 2011)
Jardar, IL Bies Gutter 8 (født 2011)
Jardar, IL Spiders Gutter 8 (født 2011)
Jardar, IL Mosquitos Gutter 8 (født 2011)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Gutter 7 (født 2012)
KFUM-Kam. Oslo Graham-Hansen Jenter 6 (født 2013)
KFUM-Kam. Oslo Hegerberg Jenter 6 (født 2013)
KFUM-Kam. Oslo Herlovsen Jenter 6 (født 2013)
KFUM-Kam. Oslo Reiten Jenter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012)
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012)
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012)
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012)
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012)
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Jenter 6 (født 2013)
Kjelsås IL Jenter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Jenter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Jenter 8 (født 2011)
Kjelsås IL Barca Jenter 9 (født 2010)
Kjelsås IL Real Jenter 9 (født 2010)
Kjelsås IL Jenter 10 (født 2009)
Kjelsås IL Jenter 10 (født 2009)
Kjelsås IL Jenter 11 (født 2008)
Kvik Halden FK Halden J2011 Jenter 8 (født 2011)
Lillestrøm Gutter 6 (født 2013)
Lillestrøm Gutter 6 (født 2013)
Lyn Fotball Firmino Gutter 7 (født 2012)
Lyn Fotball Manè Gutter 7 (født 2012)
Lyn Fotball Salah Jenter 7 (født 2012)
Lyn Fotball Tåsen Jenter 7 (født 2012)
Lyn Fotball Stars Jenter 9 (født 2010)
Nesodden IF Bjørnene Gutter 6 (født 2013)
Nesodden IF Grizzlies Gutter 6 (født 2013)
Nittedal Rød Jenter 7 (født 2012)
Nittedal Hvit Jenter 7 (født 2012)
Røa IL Hotspurs Gutter 8 (født 2011)
Røa IL City Gutter 8 (født 2011)
Røa IL United Gutter 8 (født 2011)
Røa IL rakettene Gutter 11 (født 2008)
Sagene IF super Jenter 11 (født 2008)
Sagene IF stjerner Jenter 11 (født 2008)
Sagene IF striper Jenter 11 (født 2008)
Sagene IF striper Jenter 12 (født 2007)
Sagene IF Bjølsen Jenter 12 (født 2007)
Sagene IF stjerner Jenter 12 (født 2007)
Skedsmo Jenter 10 (født 2009)
Skedsmo Jenter 10 (født 2009)
Skedsmo Jenter 11 (født 2008)
Skedsmo Jenter 11 (født 2008)
Skedsmo Jenter 11 (født 2008)
Skedsmo Jenter 11 (født 2008)
Skedsmo Jenter 11 (født 2008)
Skeid Jenter 7 (født 2012)
Skeid Jenter 7 (født 2012)
Skeid englene Jenter 10 (født 2009)
Skeid stjernene Jenter 10 (født 2009)
Skeid tigrene Jenter 10 (født 2009)
Skeid jentene Jenter 10 (født 2009)
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2013)
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2013)
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2013)
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2013)
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2013)
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2013)
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012)
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012)
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012)
Ski og ballklubben Skiold Gutter 10 (født 2009)
Ski og ballklubben Skiold Gutter 10 (født 2009)
Ski og ballklubben Skiold Gutter 10 (født 2009)
Ski og ballklubben Skiold Gutter 10 (født 2009)
Ski og ballklubben Skiold Star Girls Jenter 6 (født 2013)
Skjetten Svart Jenter 11 (født 2008)
Skjetten Grønn Jenter 11 (født 2008)
Skjetten Hvit Jenter 11 (født 2008)
Skjetten Gul Jenter 11 (født 2008)
Skoger IL 3 Leoparder Gutter 6 (født 2013)
Skoger IL 4 Gauper Gutter 6 (født 2013)
Skoger IL 5 Pumaer Gutter 6 (født 2013)
Skoger IL 2 Tigre Gutter 6 (født 2013)
Skoger IL 1 Løver Gutter 6 (født 2013)
Snarøya SK Gutter 9 (født 2010)
Snarøya SK Gutter 9 (født 2010)
Snarøya SK Gutter 9 (født 2010)
Snarøya SK Gutter 9 (født 2010)
Snarøya SK Gutter 9 (født 2010)
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012)
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012)
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012)
Snarøya SK Jenter 10 (født 2009)
Snarøya SK Jenter 10 (født 2009)
Sparta/Bragerøen, IL GRØNN Gutter 11 (født 2008)
Sparta/Bragerøen, IL RØD Gutter 11 (født 2008)
Stabæk Fotball Rockets Jenter 8 (født 2011)
Stabæk Fotball Angels Jenter 8 (født 2011)
Stabæk Fotball Diamonds Jenter 8 (født 2011)
Stabæk Fotball Stars Jenter 8 (født 2011)
Stabæk Fotball 1 Aspectu Jenter 12 (født 2007)
Stabæk Fotball 1 Nisus Jenter 12 (født 2007)
Stabæk Fotball 2 Duellum Jenter 12 (født 2007)
Tjølling IF Hvit Jenter 11 (født 2008)
Tjølling IF Sort Jenter 11 (født 2008)
Try, IL C Gutter 8 (født 2011)
Ullern IF Pythons 4 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF 4 Løvene 4 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF 3 Løvene 3 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Pythons 1 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF 2 Løvene 2 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Pythons 2 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Pythons 3 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF 1 Løvene 1 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Ørnene 2 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Ørnene 1 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Ørnene 3 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Pythons 5 Gutter 7 (født 2012)
Ullern IF Gutter 9 (født 2010)
Ullern IF Gutter 9 (født 2010)
Ullern IF Gutter 9 (født 2010)
Veitvet SK Gutter 9 (født 2010)
Veitvet SK Gutter 9 (født 2010)
Vestli IL tigers Gutter 10 (født 2009)
Vestli IL Gutter 10 (født 2009)
Vestli IL 2Løvene Gutter 10 (født 2009)
Vikersund IF Gutter 10 (født 2009)
Vollen Ungdomslag 1 Revene Jenter 9 (født 2010)
Vollen Ungdomslag 3 Gaupene Jenter 9 (født 2010)
Vollen Ungdomslag 2 Ulvene Jenter 9 (født 2010)
Vålerenga Fotball Enga Gutter 6 (født 2013)
Vålerenga Fotball 1 Kings 1 Gutter 7 (født 2012)
Vålerenga Fotball 2 Kings 2 Gutter 7 (født 2012)
Vålerenga Fotball Sort Løve Gutter 7 (født 2012)
Vålerenga Fotball Sort Panter Gutter 7 (født 2012)
Vålerenga Fotball 1 VIF FINNE 1 Gutter 10 (født 2009)
Vålerenga Fotball 2 VIF FINNE 2 Gutter 10 (født 2009)
Vålerenga Fotball 2 warriors blå Gutter 10 (født 2009)
Vålerenga Fotball 1 warriors rød Gutter 10 (født 2009)
Vålerenga Fotball 3 warriors gul Gutter 10 (født 2009)
Vålerenga Fotball 1 VIF Finne 3 Gutter 11 (født 2008)
Vålerenga Fotball 2 VIF Finne 4 Gutter 11 (født 2008)
Vålerenga Fotball Jenter 6 (født 2013)
Årvoll IL Rød Gutter 6 (født 2013)
Årvoll IL Blå Gutter 6 (født 2013)
Årvoll IL Gul Gutter 6 (født 2013)
Årvoll IL Tiger Gutter 7 (født 2012)
Årvoll IL Puma Gutter 7 (født 2012)
Årvoll IL Gaupe Gutter 7 (født 2012)
Årvoll IL Panter Gutter 7 (født 2012)
Årvoll IL Løve Gutter 7 (født 2012)
Årvoll IL Gutter 8 (født 2011)
Årvoll IL Gutter 8 (født 2011)
Årvoll IL Gutter 8 (født 2011)
Årvoll IL Gutter 8 (født 2011)
Årvoll IL Gutter 10 (født 2009)
Årvoll IL Gutter 10 (født 2009)
Årvoll IL Gutter 10 (født 2009)
Årvoll IL Gutter 10 (født 2009)
Årvoll IL Gutter 10 (født 2009)
Årvoll IL Gutter 10 (født 2009)
Årvoll IL Blå Gutter 11 (født 2008)
Årvoll IL Rød Gutter 11 (født 2008)
Årvoll IL Grønn Gutter 11 (født 2008)
Årvoll IL 1 årvoll Jenter 6 (født 2013)
Årvoll IL 2 årvoll Jenter 6 (født 2013)
Ås IL Fotball Real Madrid Gutter 9 (født 2010)
Ås IL Fotball United Gutter 11 (født 2008)
Ås IL Fotball City Gutter 11 (født 2008)
Ørje IL Rød Jenter 8 (født 2011)
Ørje IL Grønn Jenter 8 (født 2011)
Øvrevoll Hosle IL Eikeli Jenter 6 (født 2013)
Øvrevoll Hosle IL Superjentene Grav 1 Jenter 6 (født 2013)
Øvrevoll Hosle IL Superjentene Grav 2 Jenter 6 (født 2013)
NFF Santander Telenor